Ankara Aşığı Çankayalı

Ankara Aşığı Çankayalı
İlişki yaşamayı seven hatta bu konun profesyonel olarak sizlerin karşısında yer alıyorum. Öncelikle sizlere kendimden bahsetmek istiyorum İsmim serpil Twitter da Ankara ismi ile yer alıyorum. Ankara'nın Çankaya semtinde yalnız yaşıyorum. Genç bir kadın olarak sizler ile güzel bir ilişki yaşamak isteyen bir bayan olarak burada bulunuyorum.

Cinsel birliktelik benim için çok önemli, Öncelikle sizlere kendi ilişki tarzımdan bahsetmek istiyorum. Ben tamamen doğala seksten yanayım partnerlerimi özenle seçtiğimi söylemeden geçemeyeceğim her adamla birlikte olamıyorum. Bu konuda gerçekten çok seçici bir  bayanım. Ama bazen seçimlerimi değiştirmeyi seviyorum her zaman aynı tarz insanlar ile de birlikte olmaktan hoşlanmıyorum tabi ikide farklı fantezisi olan beylere bayılıyorum benim için fantezi vaz geçilmez bir şey özellikle sevdiğim fantezilerden olan partnerim yatakta uzanırken onu baştan çıkaracak danslar etmek ve onun benim ile birlikte olma duygusunu his etmeye bayılıyorum. Bazı erkeklerin çok yanlış bildiği olaylardan birisine değinmek istiyorum. uzun ilişki her zaman iyidir tamamen yanlış bence bir ilişki belki çok kısa sürmüş olabilir ama her iki tarafta tam istediği zevki almış olur. Yani ilişki uzun sürecek diye kendinizi kastığınız zaman zaten o ilişkiden bir şey anlamıyorsunuz.

Bazı erkeklerin cinsel arzuları daha fazladır bazılarının ise daha düşük bu tamamen kişinin kendinden oluşan bir şey ama benim ile birliktelik yaşamaya gelen partnerlerimin her zaman arzu ve isteklerini zirveye çıkarım daha sonrasında ilişki yaşamaya bayılıyorum. İlk başta partnerlerimi ilişkiye hazırlayıp onları daha fazla coşturmak için elimden gelen her şeyi yapıp o gözlerinde yer alan seks arzusunu görmeye bayılıyorum. Böylelikle ikimizde yaptığımız ilişkiden fazlasıyla keyif alıp ilişki bittikten sonra bir keyif sigarası yakıp bir birimize gülümsüyoruz buda benim en hoşuma giden bir ilişki tarzıdır.

Çankaya escort bayan olarak uzun süredir bulunuyorum ama her zaman birliktelik yaşamıyorum ben özel gecelere özel davetlere gidip oralarda sizlere eşlik etmek daha fazla hoşuma gidiyor. Sizleri İş yemeklerinizde sizleri temsil etmeye bayılıyorum, yada bir gece clubunde sabaha kadar eğlenmek tam benim işim bu tür isteklerinizin hepsini karşılayabilirim. Eğer sizlerde benim ile tanışmak isterseniz yorumlarda kendinizden bahsedip mail adresinizi bırakırsanız sizlere hemen geri dönüş sağlarım.